Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 13-07-2018, 05:53
Gönderen: CagrıDede
D3DGear Video Kaydetme Programı
D3DGear, PC için çok hızlı bir oyun kayıt yazılımıdır. Bu, kullanıcıların oyunu yavaşlatmadan oyuna film kaydetmelerini sağlar. D3DGear oyun kayıt fonksiyonunun oyun üzerinde çok az performans etkisi vardır, bir oyunun gecikmesine veya fazla kare hızına neden olmasına neden olmayabilir.


D3DGear Video Kaydetme Programı
Devamı
  • Yorumlar: 19
Tarih: 13-07-2018, 05:36
Gönderen: CagrıDede
DxTory Video Kaydetme Programı


Dxtory ile istediğiniz zaman Windows üzerinden video kaydı yapabilirsiniz. Açmış olduğunuz yeni bir pencerenin kaydını tutabilirsiniz.

Dxtory, boyut olarak küçük bir program olduğundan dolayı bilgisayarınızı zorlamaz. İster oyun oynarken ister internette gezinirken, videosunu almak istediğiniz her ne varsa bu program ile yapabilimeniz mümkündür.


DxTory Video Kaydetme ProgramıDevamı
  • Yorumlar: 51
Tarih: 12-07-2018, 07:24
Gönderen: CagrıDede
XSplit Gamecaster Video Kaydetme Programı


XSplit Gamecaster Video Kaydetme Programı


XSplit Gamecaster, oynanış videolarınızı Twitch, YouTube gibi video platformlarında canlı olarak paylaşmanıza imkan tanıyan canlı akış ve video kayıt aracı. Kolay kullanılabilir olmasıyla tüm PC kullanıcılarına hitap eden program bilgisayar ayarlarını ve internet bağlantı hızını algılayarak canlı yayının akıcı şekilde sürmesi için en uygun ayarları otomatik olarak kendisi yapabiliyor.
Devamı
  • Yorumlar: 24
Tarih: 11-07-2018, 20:21
Gönderen: CagrıDede
Open Broadcaster Software | OBS Studio 21.1.2 İndir


Open Broadcaster Software | OBS Studio 21.1.2 İndir


Open Broadcaster Software (OBS), bilgisayarınızdan yayın yapmanızı sağlayan ücretsiz bir programdır. OBS ile ekranınızın, belirli bir pencerenin görüntüsünü, oynadığınız oyunun ya da bir medya dosyasını canlı olarak Twitch/Justin.tv, Vaughn Live, iNSTAGIV.tv, GoogdGame.ru, DailyMotion, Hashd.tv, TGamers.ru, YouTube gibi sitelerde ya da (varsa) kendi sunucunuzdan yayınlamanızı sağlar.
Devamı
  • Yorumlar: 30
Tarih: 11-07-2018, 19:02
Gönderen: CagrıDede
Fraps 3.5.9 Full İndir


Fraps 3.5.9 Full İndir


Beepa Fraps , pratik bir ekran kaydı alma programıdır . Tek tuş kayıt özelliği ile oyun oynarken video kaydı yapmak için kullanılabilecek en ideal programlardan bir tanesidir . DirextX & OpenGL desteği bulunuyor ve 4 GB’ye kadar video kayıt imkanı sunuyor . Fraps ile kaç fps modunda kayıt yapılacağını belirleyebilir ve diğer çoklu seçenekler ile videolarınızı özelleştirebilirsiniz . Alanındaki diğer programlardan basit kullanımı ile ayrılan bu Fraps , günümüzde en çok kullanılan video kayıt programları arasında yer alıyor .
Devamı
  • Yorumlar: 26
Tarih: 27-06-2018, 22:19
Gönderen: programdede
Chris-PC RAM Booster Full 4.65


Chris-PC RAM Booster Full 4.65


Chris-PC RAM Booster Full 4.65

Chris-PC RAM Booster,ram optimazsyonu yapan kullanışlı bir programdır çok açtığınız program veya ya tarayıcı
sekmesi veyahut oyunlar için ek ram optimizasyonu yapıp sistemin kasmasını önler.

Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 27-06-2018, 21:35
Gönderen: hazebe
Ashampoo Driver Updater 1.2


Ashampoo Driver Updater 1.2Mevcut sürücülerinizi güncellemeye ve kurulmayan sürücüleri kurmaya yarayan bir sürücü kurma programıdır.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 22-06-2018, 12:06
Gönderen: programdede
Bullguard Yasal 1 Yıllık Lisans Kampanyası !


Bullguard Yasal 1 Yıllık Lisans Kampanyası !


Bullguard Yasal 1 Yıllık Lisans Kampanyası !
alexis arkadaşımızın önermiş olduğu yasal antivirus kampanyası
1 yıllık kaçırmayın,güncell zor bulunan lisanslardan
önerimiz, yaralanın türkçe dil yok ama çok güçlü koruması var .

Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 22-06-2018, 12:01
Gönderen: programdede
Driver Booster Full indir


Driver Booster Full indir


Format attıktan sonra en büyük sorun olan driver bulma derdine son veren Bu Kullanışlı Programı sizlere sunuyoruz. Programı yükledikten sonra scan sekmesine tıklayarak driverleri bulup otomatik olarak kurmasını sağlıyoruz program ücretsizdir Ve Full Sürümdür. Sitemizde Problem Teşkil Eden Herhangi bir Program olması Dahilinde Yorumlarda Bizlere Ulaştırabilirsiniz.

Kullanımı oldukça basit olan driver bulma programının Türkçe dil desteği vardır
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 21-06-2018, 19:55
Gönderen: PoyrazDede
Eset Nod32 Antivirüs 9.0.3 Full Türkçe İndir


Eset Nod32 Antivirüs 9.0.3 Full Türkçe crack keygen İndir


Eset nod32 antivirüs, geniş kullanıcı kitlesi olan ve çeşitli ödüllere layık görülmüş bir antivirüs programıdır. Yıllardır geliştirilen özellikleri sayesinde koruma çemberini o kadar genişletti ki, bir antivirüsten ziyade güçlü bir sistem güvenlik programı olduğunu da söyleyebiliriz.

Geliştirilen özelliklerinin yanı sıra, güncellenen her sürümde bilgisayarı daha az yoran bir program ile karşılaşıyoruz. Bu sayede hem güvenliğimiz tam anlamıyla sağlanıyor hem de bilgisayarımızın performansından ödün vermiyoruz. Şimdi programımızın özelliklerinden biraz bahsedelim.

Benzersiz antivirüs ve antiphishing teknolojisi, virüslere karşı amansız bir koruma sağlıyor. Online alışverişlerimizde tam denetim ile en güvenli ortamı sağlıyor, kimlik avı saldırılarından bizi muhafaza ediyor. Sosyal medya tarayıcı özeliği, bize güvenli bir sosyal medya ortamı inşa ediyor.

Bu tür güvenlik özelliklerinin yanı sıra bize rahatsızlık vermemek adına da ince özellikleri bulunuyor. Örneğin oyun modu, biz oyun oynarken güncelleme veya farklı bir sebepten dolayı bizi asla rahatsız etmiyor. Ayrıca basit arayüzü en ufak bir karmaşa yaşamadan bütün özelliklerinden istifade etmemizi sağlıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 1