Kategoriler
Anket
Sitemizi değerlendirin
Tarih: 13-07-2018, 05:53
Gönderen: CagrıDede
D3DGear Video Kaydetme Programı
D3DGear, PC için çok hızlı bir oyun kayıt yazılımıdır. Bu, kullanıcıların oyunu yavaşlatmadan oyuna film kaydetmelerini sağlar. D3DGear oyun kayıt fonksiyonunun oyun üzerinde çok az performans etkisi vardır, bir oyunun gecikmesine veya fazla kare hızına neden olmasına neden olmayabilir.


D3DGear Video Kaydetme Programı
Devamı
  • Yorumlar: 19
Tarih: 13-07-2018, 05:36
Gönderen: CagrıDede
DxTory Video Kaydetme Programı


Dxtory ile istediğiniz zaman Windows üzerinden video kaydı yapabilirsiniz. Açmış olduğunuz yeni bir pencerenin kaydını tutabilirsiniz.

Dxtory, boyut olarak küçük bir program olduğundan dolayı bilgisayarınızı zorlamaz. İster oyun oynarken ister internette gezinirken, videosunu almak istediğiniz her ne varsa bu program ile yapabilimeniz mümkündür.


DxTory Video Kaydetme ProgramıDevamı
  • Yorumlar: 51
Tarih: 12-07-2018, 07:24
Gönderen: CagrıDede
XSplit Gamecaster Video Kaydetme Programı


XSplit Gamecaster Video Kaydetme Programı


XSplit Gamecaster, oynanış videolarınızı Twitch, YouTube gibi video platformlarında canlı olarak paylaşmanıza imkan tanıyan canlı akış ve video kayıt aracı. Kolay kullanılabilir olmasıyla tüm PC kullanıcılarına hitap eden program bilgisayar ayarlarını ve internet bağlantı hızını algılayarak canlı yayının akıcı şekilde sürmesi için en uygun ayarları otomatik olarak kendisi yapabiliyor.
Devamı
  • Yorumlar: 24
Tarih: 11-07-2018, 20:21
Gönderen: CagrıDede
Open Broadcaster Software | OBS Studio 21.1.2 İndir


Open Broadcaster Software | OBS Studio 21.1.2 İndir


Open Broadcaster Software (OBS), bilgisayarınızdan yayın yapmanızı sağlayan ücretsiz bir programdır. OBS ile ekranınızın, belirli bir pencerenin görüntüsünü, oynadığınız oyunun ya da bir medya dosyasını canlı olarak Twitch/Justin.tv, Vaughn Live, iNSTAGIV.tv, GoogdGame.ru, DailyMotion, Hashd.tv, TGamers.ru, YouTube gibi sitelerde ya da (varsa) kendi sunucunuzdan yayınlamanızı sağlar.
Devamı
  • Yorumlar: 30
Tarih: 11-07-2018, 19:02
Gönderen: CagrıDede
Fraps 3.5.9 Full İndir


Fraps 3.5.9 Full İndir


Beepa Fraps , pratik bir ekran kaydı alma programıdır . Tek tuş kayıt özelliği ile oyun oynarken video kaydı yapmak için kullanılabilecek en ideal programlardan bir tanesidir . DirextX & OpenGL desteği bulunuyor ve 4 GB’ye kadar video kayıt imkanı sunuyor . Fraps ile kaç fps modunda kayıt yapılacağını belirleyebilir ve diğer çoklu seçenekler ile videolarınızı özelleştirebilirsiniz . Alanındaki diğer programlardan basit kullanımı ile ayrılan bu Fraps , günümüzde en çok kullanılan video kayıt programları arasında yer alıyor .
Devamı
  • Yorumlar: 26
Tarih: 20-06-2018, 18:38
Gönderen: programdede
Bandicam Full Türkçe İndir – 2018 v4.1.4.1413Bandicam Full Türkçe İndir – 2018 v4.1.4.1413


Bandicam Türkçe Full Tam indir 2018

Bandicam full,gelişmiş ekran resmi alma video çekme gibi bir çok özelliği bulunmakta
tek tıkla masaüstü resminin görüntüsünü alır directx ve opengl uyumlu onlar içerisindede çalışmakta
sunum ve videolar için tavsiye ediliyor 1080p ve bir çok video formatını desrekler kolayca full lisanslanır
test edilmiş güncell video kayıt programı.


Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 20-06-2018, 18:28
Gönderen: programdede
Mirillis Action Full Türkçe İndir + Katılımsız 3.1.4

Mirillis Action Full Türkçe İndir + Katılımsız 3.1.4


Mirillis Action Full Türkçe İndir v3.1.4 – Kayıt Programı

Oldukça kullanışlı bir kayıt programı olan Mirillis Action ile bilgisayar başında iken kendi oyun videolarınızı veya öğretici videolarınızı kaydedebilecek ve bilgisayarınıza kaydederek çekmiş olduğunuz videolarınızı dilediğiniz yerde yayınlayabileceksiniz. 480p, 720p ve 1080p olmak üzere istediğiniz video kalitesinde videolarınızı çekecek ve videolarınızda hiçbir şekilde donma ve kasma problemi yaşamayacaksınız. Kullanışlı ve sade arayüzü sayesinde kayıt işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilecek ve aynı zamanda internet üzerinden izlemiş olduğunuz videoları da bilgisayarınıza kaydedebileceksiniz. Mirillis Action ile masaüstü ekran görüntüsü alarak almış olduğunuz görüntüleri dilediğiniz yerde kullanabilecek ve HD kayıt yapmak için ihtiyacınız olan birçok araca Mirillis Action ile sahip olabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 20-06-2018, 18:17
Gönderen: programdede
Sony Vegas Pro 13 Full | x64 Bit |


Sony Vegas Pro 13 en iyi video düzenleme kurgulama efektleme programlarından biridir
sizde çalışmalarınızı sorunsuz şekilde hazırlayabilirsiniz yeni sürüm v13 sadece x64 bit içindir
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 20-06-2018, 18:04
Gönderen: programdede
Sony Vegas Eklentileri / Plugin Pack


Sony Vegas PRO için gelişmiş birbirinden güzel tam 77 adet eklenti paketi, sadece ilk olarak buyur-indir'de paylaşılıyor. Çeşitli Sony Vegas eklentilerini tek bir arada topladık ve arşiv olarak sizlere sunuyoruz. Sony Vegas PRO kullanıcıları için çok yararlı olacağını düşünüyorum içerisinde slow motion türü ağırlaştırma efektinden newblue efektlerine kadar hepsi bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 1